Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Light of My LionRated ★ 3.5
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 2.0
Frankenstein's LoveRated ★ 1.5- Stepmother and Daughter's Blues 2020 SpecialRated ★ 3.0
AsuraRated ★ 3.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 2.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 2.5
TrespassersRated ★ 2.5
Koisenu FutariRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.5