Titles you rated
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 2.5
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 2.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 2.5
Three Identical StrangersRated ★ 2.0
Trainwreck: The Cult of American ApparelRated ★ 2.5
Girl in the PictureRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Just For Meeting YouRated ★ 4.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 5.0
OnceRated ★ 2.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.0