Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
TogetherRated ★ 3.0
Closing DynastyRated ★ 4.0
StrawRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.5
LeoRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Heart EyesRated ★ 3.0