Movies
Ratings
31
LeonRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 2.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0- Take OffRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0