Movies
Ratings
302
The Truman ShowRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.5
S1m0neRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 3.5
Lullaby for PiRated ★ 4.0