Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
PushRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0