Titles you rated
In the Tall GrassRated ★ 2.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
NowhereRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
HereticRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
AlienoidRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
My Name Is VendettaRated ★ 2.0
My Name is Loh KiwanRated ★ 2.0
The PlatformRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 3.5