Series
Ratings
148
Nobody KnowsRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 1.5
Parole Officer, Lee Han ShinRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
You Season 5Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.0
HyenaRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
The Perfect CoupleRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Anatomy of a ScandalRated ★ 3.0
Queen of DivorceRated ★ 2.0
Mr. PlanktonRated ★ 2.5