Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0