Movies
Ratings
144
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Matchstick MenRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
BeowulfRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0