Titles you rated
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Queen InsooRated ★ 4.0
Mackerel RunRated ★ 3.5
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 4.0
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 4.5
White LiesRated ★ 4.0
Operation ProposalRated ★ 2.5
Goddess of MarriageRated ★ 3.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.0
Tree of HeavenRated ★ 4.0
Sweet BunsRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 4.0
Temptation of an AngelRated ★ 4.0