Series
Ratings
584
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 2.5
RevenantRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Mr. Queen: The Bamboo ForestRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 3.0
Mom's Friend's SonRated ★ 2.0- A-List to PlaylistRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Gintama. - Slip ArcRated ★ 4.5
Gintama.Rated ★ 4.5
Gintama°Rated ★ 4.5