Titles you rated
WonderRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
Terrified AterradosRated ★ 1.5
The NunRated ★ 3.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.0
Dead SilenceRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Horror Stories 2Rated ★ 0.5
UsRated ★ 5.0
ItRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 0.5
The MimicRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 0.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 4.0