Titles you rated
Drive My CarRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5