Movies
Ratings
67
Public EnemyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0