Movies
Ratings
135
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0