Titles you rated
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0