Titles you rated
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.5
WonderRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
MiseryRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0