Series
Ratings
46- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0