Movies
Ratings
134
HellboyRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.5