Movies
Ratings
339
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Way DownRated ★ 4.0
AwakeningsRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 2.5
Eye in the SkyRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
PredatorRated ★ 2.5
SwayRated ★ 3.0
300Rated ★ 2.0