Series
Ratings
66
AvalancheRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
The ActRated ★ 3.5
CoyoteRated ★ 3.5- Unanswered questionsRated ★ 5.0
The Good DetectiveRated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 3.0- 세계테마기행 - 이탈리아, 빛나는 시간을 찾아서Rated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 3.0
Super BandRated ★ 3.0
LutherRated ★ 3.0
RomeRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Homeland Season 1Rated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- Neko ZamuraiRated ★ 2.0
- Neko ZamuraiRated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5