Titles you rated
The Sleepless PrincessRated ★ 4.0
Ancient Love PoetryRated ★ 3.0
The Blooms at Ruyi PavilionRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Twin Flower LegendRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
- Legend of Mi YueRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Dreaming Back to the Qing DynastyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0