Movies
Ratings
562
The Blue LagoonRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
SpeciesRated ★ 3.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 4.0
Eddie the EagleRated ★ 3.5
The RingRated ★ 3.0
Sucker PunchRated ★ 2.5
Event HorizonRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 2.5
PompeiiRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Lego MovieRated ★ 3.5
The Time MachineRated ★ 4.0
Reign of FireRated ★ 3.0
RinguRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0