Titles you rated
- Take OffRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
AlienRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Superman IIRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0