Series
Ratings
66
Modern FamilyRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
24Rated ★ 3.0
24Rated ★ 3.0
24Rated ★ 3.5
24Rated ★ 3.5
24Rated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5