Series
Ratings
75
KingdomRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
24Rated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0