Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
OVERLORD: The Sacred KingdomRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Black DeathRated ★ 3.0
The GorgeRated ★ 3.5
ArcadianRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Me, Myself & IreneRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 4.5
VirusRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Miss ConspiratorRated ★ 0.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Fast XRated ★ 3.0
RoundersRated ★ 3.5