Series
Ratings
247
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
The Witcher Season 4Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical Ability Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
The Sandman Season 2Rated ★ 3.5
JinRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
The StrangerRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Gargantia on the verdurous PlanetRated ★ 4.0