Movies
Ratings
70
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0