Titles you rated
BootsRated ★ 4.0
The PittRated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 5.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Hacks Season 3Rated ★ 4.5
Hacks Season 2Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 1.5