Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.0
In the City of SylviaRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5