Titles you rated
Low LifeRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
PlutoRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0