Series
Ratings
42
SIXRated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Sweet SpyRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
Shopaholic LouisRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 2.5
The BlacklistRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
The Great WivesRated ★ 0.5
Yong PalRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0