Movies
Ratings
314
PaddingtonRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Atomic BlondeRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0- Ghost MessengerRated ★ 0.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0- The Next Generation: Patlabor 2Rated ★ 0.5
THE iDOLM@STER MOVIE: Beyond the Brilliant Future!Rated ★ 4.5
Voices of a Distant StarRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0