Movies
Ratings
553
Son of RambowRated ★ 4.0
Sunshine CleaningRated ★ 3.0
Night of the Living DeadRated ★ 4.0
Grave EncountersRated ★ 4.0
The AssassinsRated ★ 3.0
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
City of EmberRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 3.0
The SwitchRated ★ 4.0
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 4.0
I Now Pronounce You Chuck & LarryRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
First StrikeRated ★ 5.0
Meet DaveRated ★ 4.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 4.0
The Men Who Stare at GoatsRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 2.0- Tales of the UnusualRated ★ 3.0