Series
Ratings
34
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The BibleRated ★ 4.5
A.D. The Bible ContinuesRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 3.0