Titles you rated
 The Social DilemmaRated ★ 3.5 The Social DilemmaRated ★ 3.5
 The Perfect NeighborRated ★ 3.0 The Perfect NeighborRated ★ 3.0
 28 Years LaterRated ★ 3.0 28 Years LaterRated ★ 3.0
 A House of DynamiteRated ★ 3.5 A House of DynamiteRated ★ 3.5
 Good NewsRated ★ 3.5 Good NewsRated ★ 3.5
 QueerRated ★ 3.0 QueerRated ★ 3.0
 The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0 The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
 Bring Her BackRated ★ 3.0 Bring Her BackRated ★ 3.0
 SteveRated ★ 3.0 SteveRated ★ 3.0
 Black BagRated ★ 3.5 Black BagRated ★ 3.5
 The Room Next DoorRated ★ 4.0 The Room Next DoorRated ★ 4.0
 September 5Rated ★ 3.5 September 5Rated ★ 3.5
 Moving OnRated ★ 3.0 Moving OnRated ★ 3.0
 The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0 The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
 The Fundamentals of CaringRated ★ 3.0 The Fundamentals of CaringRated ★ 3.0
 Night Always ComesRated ★ 3.5 Night Always ComesRated ★ 3.5
 John WickRated ★ 3.5 John WickRated ★ 3.5
 The BrutalistRated ★ 4.0 The BrutalistRated ★ 4.0
 Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0 Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
 NosferatuRated ★ 3.0 NosferatuRated ★ 3.0