Series
Ratings
257
BootsRated ★ 3.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
WaywardRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
Succession Season 4Rated ★ 4.0
Succession Season 3Rated ★ 4.0
Succession Season 2Rated ★ 4.0
KatlaRated ★ 3.5
The Gilded Age Season 3Rated ★ 4.0
The Gilded Age Season 2Rated ★ 3.5
The Gilded Age Season 1Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5
UntamedRated ★ 3.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
RatchedRated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0