Series
Ratings
22
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
Two MothersRated ★ 3.5