Series
Ratings
58
SilentRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
CRISIS: Special Security SquadRated ★ 3.0
TamiouRated ★ 4.5
Mosaic JapanRated ★ 0.5
My Long Awaited Love StoryRated ★ 4.0
Tamiou - Aratanaru InbouRated ★ 4.5- Wise and FoolishRated ★ 4.5
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.5
BORDERRated ★ 5.0- A Chef of NobunagaRated ★ 3.5
- A Chef of NobunagaRated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5