Series
Ratings
242
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 2.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 0.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Burn the House DownRated ★ 2.5
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness Season 2Rated ★ 2.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5