Titles you rated
Street Food FighterRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Midnight Horror StoryRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Youn's StayRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.5- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 4.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5- 어린이 경찰Rated ★ 4.5
School-Live!Rated ★ 5.0