Series
Ratings
91
On the Verge of InsanityRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
Children of NobodyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5- Living Among the RichRated ★ 4.0
The Good DetectiveRated ★ 3.0
The Good Detective Season 2Rated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
Boar HuntRated ★ 2.5
One Day OffRated ★ 4.0
The DealRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.5
The Kidnapping DayRated ★ 4.0- Flirty Boy and GirlRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5