Movies
Ratings
678
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Sweet BeanRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
Copying BeethovenRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
GyeongjuRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 3.0
The Wedding SingerRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5