Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Five Feet ApartRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
HerstoryRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5