Movies
Ratings
559
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BossRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
AlohaRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0- SABAKANRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5