Series
Ratings
151
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Band of SistersRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- YellowstoneRated ★ 4.0
The Great CatsbyRated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 4.0