Movies
Ratings
274
ExhumaRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
DogvilleRated ★ 4.5
Rebel RidgeRated ★ 2.5
CartRated ★ 2.5
Army of ShadowsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Pauline at the BeachRated ★ 2.5
All We Imagine As LightRated ★ 2.0
FridaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
NosferatuRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.0
Aachi and SsipakRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 2.5