Titles you rated
The Lion KingRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
The PerfectionRated ★ 2.0
Chasing CoralRated ★ 4.0
High FidelityRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Joshua: Teenager vs. SuperpowerRated ★ 3.0
Tall GirlRated ★ 1.5
Paris is BurningRated ★ 4.0
Strike a PoseRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
Second ActRated ★ 3.0
BurlesqueRated ★ 2.0
Whitney: Can I Be MeRated ★ 3.0
WhitneyRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0